Říjen 2011

2. terénní hydrogeologický seminář na Slovensku 14.-16.11.2011

Datum konání

Prosim nezabudnite na 2. terenny hydrogeologicky seminar „Spolocne problemy ochrany podzemnych vod na oboch stranach Tatier” organizovany Slovenskou asociaciou hydrogeologov (SAH), ktory sa bude konat 14. - 16. novembra 2011 (pondelok az streda) v Starej Lesnej, s exkurziou do Popradskej kotliny a Bukowiny Tatrzańskej v Polsku.
V ramci seminaru sa kona aj Valne zhromazdenie SAH!

nové číslo Journal of GEOsciences

Vážení kolegové,

nové číslo časopisu naší Společnosti Journal of GEOsciences bylo právě publikováno:
Volume 56 (2011), Issue 3 http://www.jgeosci.org/index.php?pg=issue&vol=56&iss=3

Zároveň bychom Vás rádi upozornili na vlákno sítě Twitter, prostřednictvím kterého jsou Vám k dispozici novinky o našem časopisu: @jgeosci

Zdeněk Táborský

Podzemní voda ve vodoprávním řízení VIII

Srdečně zveme na odborný seminář České vědeckotechnické vodohospodářské společnosti, odborné skupiny pro podzemní vody, „Podzemní voda ve vodoprávním řízení VIII“. který se koná v úterý 8. listopadu 2011 v Klubu techniků na Novotného lávce 5 v Praze 1. Termín závazných přihlášek je do 4. 11. Přihláška a program viz příloha.

Nové webové stránky

Vážené kolegyně a kolegové, příznivci a přátelé, počínaje říjnem 2011 spouštíme nové webové stránky na nové adrese www.cah-uga.cz. Jsou snad přehlednější a mdoernější než ty předchozí. Obsahují možnost interaktivního používání, takže můžete reagovat na jednotlivé příspěvky či se zapojit do diskuse na Fóru.

Nové webové stránky

Vážené kolegyně a kolegové, příznivci a přátelé, počínaje říjnem 2011 spouštíme nové webové stránky na nové adrese www.cah-uga.cz. Jsou snad přehlednější a mdoernější než ty předchozí. Obsahují možnost interaktivního používání, takže můžete reagovat na jednotlivé příspěvky či se zapojit do diskuse na Fóru. Přáním nás ve výkonné radě je to, aby tyto stránky více než plnohodnotně nahradily tištěný Zpravodaj UGA, který bude nadále šířen jen elektronicky a bude k dispozici i na těchto webových stránkách. Naleznetet zde i všechny předchozí Zpravodaje.