Domů Akce, konference, události XVI. HG kongres 6.-9.9.2022 Ústí nad Labem

XVI. HG kongres 6.-9.9.2022 Ústí nad Labem

85
0

Vážené kolegyně, vážení kolegové, srdečně zveme všechny zájemce na letošní vrcholnou a největší akci našich oborů hydrogeologie a inženýrská geologie, kterou bude XVI. hydrogeologický kongres a IV. inženýrskogeologický kongres v Ústí nad Labem, ve dnech 6. – 9. září 2022. Základní informace jsou v přiloženém 1. cirkuláři, a další naleznete na kongresovém webu https://hgig.cz, kde budou informace postupně aktualizovány a doplňovány. Abstrakty vašich příspěvků zasílejte do 10. dubna přes online formulář na kongresovém webu, závazné přihlášky k účasti budou otevřeny na konci dubna 2022. 

Součástí jednání bude i předání ocenění za celoživotní přínos našim oborům, společenský večer s rautem, širokou nabídkou vín, pivním barem a poslední den jednání se uskuteční tradiční exkurze v regionu.  Od posledního kongresu v Brně v roce 2017 už uplynulo 5 let. Všichni, kdo jsme se pustili do organizace nového kongresu, věříme, že naše úsilí už covid významně nenaruší, a že budeme moci úspěšně navázat na předchozí praxi oblíbených pravidelných setkávání. 

V případě dotazů nás kontaktujte na našich běžných e-mailových adresách (TomCharvat@seznam.czjvdatel@gmail.com), nebo pište na kongresový sekretariát (Ivana Faflíková) na e-mail info@hgig.cz. Těšíme se na vaši účast, množství zajímavých příspěvků, a na příjemné společné setkání po náročné a dlouhé covidové době. Za organizační výbor HG kongresu Tomáš Charvát a Josef Vojtěch Datel